Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Pępowo z nowym boiskiem jeszcze w tym roku

2 września 2020

Będzie miało wymiary 30x61 m i już wkrótce posłuży nie tylko społeczności szkolnej, ale i mieszkańcom Pępowa i okolic. Jeszcze w tym roku przy szkole powstanie nowe boisko piłkarskie.

To efekt podpisanej właśnie umowy między Burmistrzem Gminy Żukowo Wojciechem Kankowskim, a przedstawicielem wykonawcy inwestycji firmy Handlowo- Usługowej AUTO- SPORT Ireneusz Konkel  z Cieszenia. Dzięki zadaniu powstanie boisko z nawierzchni z trawy syntetycznej, a także kanalizacja deszczowa o długości ok. 95 m. Teren zostanie odpowiednio wyposażony i zagospodarowany. Zamontowane zostaną nowe bramki, stojaki na rowery, ogrodzenie, a także kosze na śmieci.

Zakończenie prac przewidziano na przełom listopada i grudnia tego roku.  Koszt inwestycji to ok. 650 tys. zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo. Jednakże na zadania polegające na modernizacji boisk w Pępowie i Skrzeszewie złożono wnioski na dofinansowanie do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Formuła konkursu umożliwia realizację  przed ewentualnym dofinansowaniem. Wcześniej, w latach 2016-2017 Gmina Żukowo modernizowała boiska w Żukowie, Pępowie i Przyjaźni ze wsparciem rządowym.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-09-02)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij