Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Najmłodsi Mieszkańcy odwiedzili Urząd Gminy

14 maja 2019

Dzieci z przedszkola „Bocianowo” odwiedziły Urząd Gminy w Żukowie i spotkały się z Burmistrzem Wojciechem Kankowskim. Nasi najmłodsi Mieszkańcy wykazali się nie lada aktywnością i chętnie brali udział w dyskusji.

Podczas krótkiego spotkania Burmistrz opowiedział o gminie, funkcjonowaniu Urzędu, a także o zadaniach Rady Miejskiej. Dzieci z kolei pytały między innymi o jego obowiązki, historię Żukowa, ale nie zabrakło też pytań: czy Burmistrz ma zwierzątka oraz jakie koloru są…ściany jego domu?

Na koniec spotkania przyszedł czas na drobne upominki. Burmistrz wręczył też dzieciom opaski odblaskowe. Krótka wizyta zakończyła się wspólnymi zdjęciami.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-05-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij