Aktualności - Medale żukowskich lekkoatletów na Mistrzostwach Województwa - Gmina Żukowo

14 marca 2019

W Człuchowie odbyły się klubowe Mistrzostwa Pomorza w biegach przełajowych w kategoriach młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów. Ponownie nie zabrakło w nich zawodników z drużyny GKS Żukowo, którzy nie zawiedli zdobywając złoty i dwa srebrne medale oraz kilka miejsc blisko podium.

Marcin Kowalski (Mistrz Polski juniorów młodszych 2018) wygrał wśród juniorów na 3km. Srebrny medal zdobyła młodziczka Julia Mikołajewska na 1,5km. Trzeci krążek padł łupem Daniela Lidzbarskiego w biegu chłopców rocznik 2006/2007, w tym samym biegu Szymon Półczyński dobiegł na 4 miejscu.

Tuż za podium uplasowała się też starsza z sióstr Weronika Mikołajewska w kategorii juniorek młodszych na 2km. Patryk Groth również na ostatnich metrach stracił miejsce na podium w kategorii juniorów. W Człuchowie startowali także Mikołaj Półczyński 13 miejsce (młodzik) i Magdalena Rybandt 22 miejsce.

Gratulujemy trenerowi i wszystkim zawodnikom!

Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-03-14)