Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Medale żukowskich lekkoatletów na Mistrzostwach Województwa

14 marca 2019

W Człuchowie odbyły się klubowe Mistrzostwa Pomorza w biegach przełajowych w kategoriach młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów. Ponownie nie zabrakło w nich zawodników z drużyny GKS Żukowo, którzy nie zawiedli zdobywając złoty i dwa srebrne medale oraz kilka miejsc blisko podium.

Marcin Kowalski (Mistrz Polski juniorów młodszych 2018) wygrał wśród juniorów na 3km. Srebrny medal zdobyła młodziczka Julia Mikołajewska na 1,5km. Trzeci krążek padł łupem Daniela Lidzbarskiego w biegu chłopców rocznik 2006/2007, w tym samym biegu Szymon Półczyński dobiegł na 4 miejscu.

Tuż za podium uplasowała się też starsza z sióstr Weronika Mikołajewska w kategorii juniorek młodszych na 2km. Patryk Groth również na ostatnich metrach stracił miejsce na podium w kategorii juniorów. W Człuchowie startowali także Mikołaj Półczyński 13 miejsce (młodzik) i Magdalena Rybandt 22 miejsce.

Gratulujemy trenerowi i wszystkim zawodnikom!


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-03-14 09:27:50)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-03-14 09:28:08)
Liczba odwiedzin: 104
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij