Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Laptopy dla szkół

9 lipca 2019

W związku z podpisaną deklaracją Gminy Żukowo i zrealizowanym projektem "J@ w internecie" w dniu 8 lipca 2019r. do czterech Placówek Oświatowych z terenu Gminy Żukowo przekazano sprzęt komputerowy. W uroczystym wręczeniu laptopów uczestniczyli Zastępca Burmistrza Tomasz Szymkowiak oraz Kierownik Projektu Marlena Dunajska. Komputery trafią do bibliotek i pracowni szkolnych, gdzie  będą wykorzystywane podczas zajęć edukacyjnych. Otrzymany sprzęt pozwoli na lepsze funkcjonowanie szkoły, umożliwi realizację planów dotyczących szerszego wprowadzenia  w placówkach nowoczesnych technologii informatycznych.

Bardzo dziękujemy za współprace szkołom, które wzięły udział w projekcie i życzymy sobie na wzajem dalszej owocnej współpracy. Mam nadzieję, że sprzęt, który został zakupiony w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa będzie sprzyjał rozwojowi kompetencji cyfrowych - skomentowała Marlena Dunajska podczas spotkania z Przedstawicielami Szkół.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2019-07-09 16:45:21)
Informację zmodyfikował(a): Wojciech Kruk (2019-07-09 16:49:59)
Liczba odwiedzin: 480
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij