Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
[fot. Anna Kozakowska] Konkurs na „Najpiękniejszy Wianek Świętojański” - powiększ

Konkurs na „Najpiękniejszy Wianek Świętojański”

11 czerwca 2018

W związku z nadchodzącą Nocą Świętojańską, a co za tym idzie - konkursem na "Najpiękniejszy Wianek Świętojański", poniżej przedstawiamy regulamin konkursu:

 

REGULAMIN KONKURSU

NA NAJPIĘKNIEJSZY WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI

Sobótki

23.06.2018 r.

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie na „Najpiękniejszy Wianek Świętojański” organizowanym przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, z siedzibą w Żukowie przy ul. Mściwoja 6.
 2. Postanowienia Regulaminu są wyłączną podstawą przeprowadzenia konkursu.
 3. Konkurs ma charakter otwarty.
 4. Warunki uczestnictwa:
 • złożenie gotowego wianka lub przygotowanie go na miejscu pomiędzy godz. 17.00 a 18:45 w dniu 23.06.2018 r. w namiocie przy scenie w Parku Nad Jeziorkiem. Wianek musi być wykonany ze świeżych kwiatów, gałązek, liści i ziół dobranych według tradycji Nocy Świętojańskiej. Materiały roślinne, plastyczne i techniczne będą dostępne na stanowisku prowadzenia warsztatów.
 1. Wymogi formalne:
 • wianek powinien mieć trwale przymocowaną jedną lub więcej świec,
 • średnica wianka powinna wynosić do 30 cm,
 • wianki powinny być opisane imieniem i nazwiskiem autora/autorki,
 • formularz zgłoszeniowy wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i opcjonalnie klauzulą wyrażenia zgody na wykorzystania wizerunku należy dostarczyć do namiotu Organizatora.
 1. Wianki oceniać będzie powołane przez organizatora jury.
 2. Jury wyłoni trzy najlepsze prace.
 3. Dla zwycięzców przewidziano nagrody ufundowane przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, zaś każdy z uczestników konkursu otrzyma drobny upominek.
 4. Jury w zależności od poziomu zgłoszonych prac zdecyduje o rozdziale nagród.
 5. Kryterium oceny:
 • staranność wykonania,
 • dobór materiałów,
 • zgodność z wymogami regulaminu,
 • ogólne wrażenie artystyczne,
 • estetyka wykonania.
 1.  Werdykt jury będzie bezstronny i nieodwołalny.
 2. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 23.06.2018 r. ok. godz. 19:10 na scenie w trakcie imprezy „Sobótki”. Po ogłoszeniu werdyktu nastąpi wręczenie nagród oraz symboliczne puszczanie wianków.
 3. Zdjęcia nagrodzonych wianków zostaną zamieszczone na stronie organizatora www.okis-zukowo.pl oraz na profilu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/okiszukowo
 4. Wszelkie kwestie nie ujęte w powyższym Regulaminie rozstrzyga Organizator.
 5. Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie z siedzibą w Żukowie ul. Mściwoja 6.
 6. Uczestnicy konkursu przystępując do niego wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Administratora następujących danych osobowych należących do kategorii danych zwykłych: imię, nazwisko i numer telefonu.
 7. Uczestnicy konkursu przyjmują do wiadomości, że podanie wyżej wymienionych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich podanie jest niezbędne do udziału w konkursie.
 8. Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych (imię i nazwisko) oraz przekazanie ich do mediów.
 9. Uczestnik przystępując do konkursu może wyrazić zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku.
 10. Zdjęcia z konkursu, w tym wizerunek Uczestników mogą zostać przekazane lokalnym mediom, z zastrzeżeniem pkt. 19.
 11. Osoby małoletnie by wziąć udział w Konkursie powinny dołączyć zgodę rodziców bądź prawnych opiekunów na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku dziecka.
 12. Dane osobowe Uczestników konkursu będą przetwarzane przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych) jedynie w celu i zakresie niezbędnym do wykonania zadań Administratora danych osobowych związanych z realizacją konkursu.
 13. Każdemu Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pliki do pobrania:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-06-11 08:31:17)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-06-11 10:44:28)
Liczba odwiedzin: 476
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij