Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Komunikat w sprawie przebudowy drogi Żukowo-Przyjaźń

24 marca 2020

W związku z obecną sytuacją Gmina Żukowo nie ma możliwości przeprowadzenia konsultacji społecznych dot. założeń dokumentacji projektowej na przebudowę drogi Żukowo - Przyjaźń, stąd prośba o zapoznanie się z jej założeniami i ewentualne przedstawienie uwag co do lokalizacji zjazdów na Państwa posesje, szczególne warunki dot. wód opadowych na tym terenie.

Jednocześnie uczulamy, że załączony PZT będzie jeszcze podlegał modyfikacji, na planie nie ma jeszcze skarp i dokładnej zajętości terenu, dojadą też wyspy centralne na wjeździe/wyjeździe z miejscowości, elementy odwodnienia. Uwagi proszę przesyłać na mail b.winczewska@zukowo.pl w terminie do 3 kwietnia 2020 r. 

Pliki do pobrania:


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij