Aktualności - Komunikat w sprawie komputerów dla szkół - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
laptop - powiększ

Komunikat w sprawie komputerów dla szkół

14 września 2023

8 września Ministerstwo Cyfryzacji na swojej stronie www opublikowało listę szkół, w przypadku których organ prowadzący nie odesłał umów w sprawie przekazania laptopów szkołom. Na tej liście znalazły się m.in. niemal wszystkie szkoły, których organem  prowadzącym jest Gmina Żukowo. Sytuacja jest o tyle zastanawiająca, że jeszcze w sierpniu Gmina Żukowo podpisała umowę z  Ministerstwem Cyfryzacji o przekazaniu wspomnianych laptopów szkołom. Dlaczego zatem nasze szkoły widnieją na tej liście? Mimo pytań, Gmina Żukowo jeszcze nie otrzymała odpowiedzi z wyjaśnieniem tej sytuacji.

Z kolei w dniu 13.09.2023r. Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało Gminę Żukowo mailowo o wyborze modelu laptopa  - Acer TravelMate P215-54 oraz firmie, która będzie odpowiadała za dostarczenie sprzętu – konsorcjum w składzie: Intaris Sp.z o.o., Intaris Piotr Krakowiak Paweł Krakowiak Spółka Komandytowa, NTT Technology Sp. z o.o..

Wspomniane konsorcjum potwierdza, że otrzymała informację o podpisaniu umowy przez Gminę Żukowo, dodatkowo poinformowało, że laptopy zostaną przekazane bezpośrednio do szkół. O terminie dostawy zostaną poinformowane szkoły.

Nawiązując do publikacji jednej z radnych w mediach społecznościowych czy można mówić o „skandalicznej opieszałości”? Naszym zdaniem, kompletnie nie. Wystarczył telefon do naszego urzędu i wyjaśnienie sprawy.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2023-09-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij