Aktualności - Komunikat Spółki Komunalnej Żukowo dot. podłączenia do kanalizacji sanitarnej - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Grafika z napisem 'Komunikat' oraz herbem Gminy Żukowo - powiększ

Komunikat Spółki Komunalnej Żukowo dot. podłączenia do kanalizacji sanitarnej

31 stycznia 2024

Informujemy, że od dnia 22.01.2024r istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji sanitarnej mieszkańców miejscowości Przyjaźń zamieszkałych na terenie następujących ulic: Łapińskiej (na odcinku od wysokości ul. Miłej do wysokości ul. Okrężnej), Uroczej, Przytulnej, Przyjaznej, Okrężnej, Rumiankowej, Brzozowej, Mikołaja Kopernika.

Właściciele nieruchomości mogą zgłosić zamiar podłączenia do systemu kanalizacyjnego. Po złożeniu wniosku w siedzibie Spółki Komunalnej Żukowo Sp. z o.o. lub mailowo na adres sekretariat@skzukowo.pl należy umówić się z przedstawicielem przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego na odbiór w otwartym wykopie w godzinach 7:30 - 15:30 pod nr telefonu 600-043-627.

Przypominamy również, że od dnia 04.12.2023 r istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji sanitarnej mieszkańców miejscowości Lniska, oraz Przyjaźń na terenie następujących ulic: Żukowskiej, Spacerowej, Lipowej, Strumykowej, Słonecznej, Chabrowej, Szkolnej, Spokojnej, Osiedlowej. 

Więcej informacji znajduje się pod poniższymi linkami:

- Lniska, Przyjaźń Etap I

- Przyjaźń Etap II


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2024-01-31)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w Żukowie

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij