Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kolejne wsparcie w ramach programu #ZdalnaSzkoła

18 maja 2020

125 tys. zł. w ramach drugiej edycji programu Zdalna Szkoła otrzyma Gmina Żukowo. Dzięki pozyskanym środkom zakupione zostaną laptopy dla szkół z naszej gminy.

Sprzęt pomoże uczniom i nauczycielom w zakończeniu roku szkolnego, gdy kontynuowanie nauki w tradycyjnej formie nie jest możliwe.

To drugie wsparcie z tego źródła jakie otrzymuje Gmina Żukowo. W ubiegłym miesiącu w ramach Zdalnej Szkoły żukowski samorząd otrzymał 100 tys. zł. Na Program składają się unijne środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środki krajowe z budżetu państwa.

Co ważne, to nie jedyne komputery, które trafiają do dyspozycji uczniów. Dyrektorzy na czas zamknięcia szkół użyczają dzieciom również szkolne komputery, by ci bez przeszkód mogli kontynuować naukę.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-05-18)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij