Aktualności - KGW Niestępowo reprezentowało Gminę Żukowo podczas festiwalu Polska od kuchni - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

KGW Niestępowo reprezentowało Gminę Żukowo podczas festiwalu Polska od kuchni

4 lipca 2024

We Władysławowie miał miejsce kolejny przystanek festiwalu Polska od kuchni. Ze świetnej strony zaprezentowało się na nim Koło Gospodyń Wiejskich z Niestępowa, które godnie reprezentowało Gminę Żukowo.

W trakcie imprezy przeprowadzanych jest szereg konkursów, prezentacji, warsztatów. Wydarzenie dużą wagę przywiązuję do KGW. Jak podkreślają organizatorzy: „Polska Od Kuchni zwraca uwagę na Koła Gospodyń Wiejskich, które są wizytówką każdego regionu. Reprezentują one swoje talenty oraz opowiadają o obszarach swojej działalność”.

Na wydarzeniu nie zabrakło Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Niestępowie i przygotowanych przez nie pysznych dań. Na talerzach znaleźć można było m.in. ciasta, krokiety czy bigos, a szczególnym zainteresowaniem cieszył się śledź opiekany.

Panie z KGW Niestępowo doceniono również w konkursie Miss Wdzięku. Dominika Najdowska uplasowała się na 2. miejscu w kategorii wiekowej 18-45, natomiast Renata Konkol zajęła 5. miejsce w kategorii 45+.

Wszystkim Paniom gratulujemy!

Fot. KGW Niestępowo


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2024-07-04)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij