Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

JARMARK GRYFITÓW z Gminą Żukowo

25 lipca 2018

Tradycyjnie już w każdą niedzielę lipca i sierpnia w Słupsku na Rynku Rybackim przed Spichlerzem Richtera odbywa się Jarmark Gyfitów. 15 lipca gospodarzem Jarmarku była Gmina Żukowo.

Gmina Żukowo już po raz drugi uczestniczyła w tym przedsięwzięciu. W tym roku na scenie wystąpił Chór Familja z Sulmina oraz Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Bazuny. Zespoły zachwyciły widzów. Niemałe wrażenie na odwiedzających Jarmark wywarły tradycyjne tańce i muzyka kaszubska.

Na straganach pojawiły się przysmaki regionalne przygotowane rzez panie z KGW Tuchom ora KGW Sulmin. Nie zabrakło także rękodzieła oraz pięknych serwet z motywami haftu kaszubskiego zaprezentowanych przez hafciarki z Chwaszczyna. Zebrani na Rynku mogli również wziąć udział w konkursach z nagrodami. Zabawa z pewnością była udana.
 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-07-25 14:59:54)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-07-25 15:27:14)
Liczba odwiedzin: 524
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij