Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gmina Żukowo zwycięzcą w konkursie TOP 100!

10 września 2019

Gmina Żukowo wygrała w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego TOP 100 w kategorii Gmina Przyjazna Biznesowi. Statuetkę w imieniu naszego samorządu odebrał Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski podczas Międzynarodowych Targów Morskich Baltexpo 2019 odbywających się w AmberExpo.

- Dziękuję Kapitule za docenienie naszej pracy, a Dziennikowi Bałtyckiemu za to, że dzięki takim plebiscytom zauważa wysiłki i rolę samorządów - mówił Burmistrz Wojciech Kankowski. - Staramy się na bieżąco przygotowywać obszary pod inwestycje, ostatnio również bardzo intensywnie zabiegaliśmy o budowę obwodnicy metropolitalnej z obwodnicą Żukowa. Z perspektywy mieszkańców, ale też przedsiębiorców to bardzo ważna inwestycja nie tylko dla naszego samorządu, ale dla całego Pomorza.

Nagrody przyznano w 5 kategoriach, z czego 4 dotyczyły firm, a jedna (wspomniana wyżej) samorządów. Członkami Kapituły, która oceniała „samorządową” kategorię byli: Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Zbigniew Canowiecki Prezydent Pracodawców Pomorza, Zbigniew Jarecki Prezes Zarządu Kaszubskiego Związku Pracodawców i Wiesław Szajda Prezes Pomorskiej Izby Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich. Partnerem strategicznym był Lotos, a merytorycznym PWC.

Relację video z wydarzenia obejrzeć można tutaj:

https://dziennikbaltycki.pl/gala-konkursu-top-100-pomorza-w-gdanskim-amberexpo-wreczylismy-nagrody-w-pieciu-kategoriach-zdjecia-wideo/ar/c3-14404005


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-09-10 15:25:07)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-09-10 15:26:25)
Liczba odwiedzin: 220
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij