Aktualności - Czy wiesz, na co idą Twoje pieniądze? - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Napis 'Żukowo 2023 budżet', niżej logo Gminy Żukowo, obok widok na kościół w Żukowie - powiększ

Czy wiesz, na co idą Twoje pieniądze?

25 maja 2023

Wzorem ubiegłego roku oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową za pośrednictwem, której w jasny i czytelny sposób zapoznają się Państwo ze szczegółami budżetu Gminy Żukowo.

Na stronie https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-gminy/zukowo/2023 zobaczyć można nie tylko jak przedstawiają się wydatki czy dochody Gminy. Dzięki niej zobaczą Państwo jaki procent mieszkańców swój podatek dochodowy (PIT) rozlicza w gminie Żukowo oraz co by się stało, gdyby pozostali mieszkańcy swój podatek rozliczyli tutaj.

Co więcej, dzięki specjalnemu suwakowi, mogą Państwo sprawdzić jaka część Państwa podatku trafia do budżetu Gminy. Tu również zapoznać można się z informacjami dotyczącymi najważniejszych, tegorocznych inwestycji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony:  https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-gminy/zukowo/2023


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2023-05-25)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij