Aktualności - Chcesz mieć wpływ na przestrzeń wokół siebie – wypełnij ankietę! - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Chcesz mieć wpływ na przestrzeń wokół siebie – wypełnij ankietę!

15 lutego 2018

Mieszkańcy gminy Żukowo mają możliwość wypowiedzenia się na temat swojego otoczenia. Dane zebrane w ankiecie pomogą określić zasady wywieszania wszelkiego rodzaju reklam na terenie gminy, a tym samym zadbać o krajobraz.

Na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2015 r. „o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu”, potocznie nazywanej „ustawą krajobrazową” gminy mają prawną możliwość określenia na swoim terenie zasad i kierunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych z jakich mogą być wykonane.

W celu poznania opinii publicznej na ten temat oraz rozpoznania świadomości mieszkańców, Burmistrz Gminy Żukowo przeprowadza konsultacje społeczne w postaci „Ankiety dotyczącej reklam na terenie Gminy Żukowo”. Ankieta ta będzie dostępna w wersji elektronicznej na stronie ankieta.zukowo.pl w dniach od 15 lutego do 15 marca 2018 r.

Ankieta składa się z pięciu pytań, w tym czterech wyboru i jednego punktu opisowego oraz informacji, które posłużą do celów statystycznych.

Informujemy również, iż udział w ankiecie potwierdzający wyrażenie chęci mieszkańców do uporządkowania przestrzeni w zakresie reklam będzie stanowić podstawę do dalszych prac lub ich zaniechania.


Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-02-15)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowuje do strony na temat jakości powietrza w ŻukowieMapa inwestycji w Gminie Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij