Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Informacja dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie

12 września 2018

Burmistrz Gminy Żukowo informuje wszystkich rodziców uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie, ul. Gdyńska 7, że mimo prowadzonych przez inwestora Starostwo Powiatowe w Kartuzach  prac budowlanych, zostały zachowane warunki bezpieczeństwa dzieci, zgodnie z §3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach.

Po kontroli przedstawiciela Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kartuzach stwierdzono, że kwestie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w budynku  szkoły są zachowane.

Burmistrz Gminy Żukowo uspokaja rodziców i zapewnia, że zostały spełnione najważniejsze obowiązki związane z zapewnieniem uczniom bezpieczeństwa.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców o podjęcie rozmów z dziećmi i uczulenie ich na zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prac budowlanych.

Wykonawca robót – Firma Elwoz Sp. z o.o. zobowiązana jest do dbałości o bezpieczeństwo i zapewnia o wywiązywaniu się z tego obowiązku.

Jednakże w sytuacji gdybyście Państwo dostrzegli jakiekolwiek zagrożenie, uprzejmie prosimy o niezwłoczne zgłoszenie sytuacji do dyrekcji szkoły.

Zakończenie prac budowlanych planuje się do 31 października 2018 r.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2018-09-12 15:04:50)
Informację zmodyfikował(a): Wojciech Kruk (2018-09-12 15:16:29)
Liczba odwiedzin: 704
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij