Aktualności - Akcja przewonienia gazu ziemnego „Jesień 2022” - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Logo Polskiej Spółki Gazownictwa - powiększ

Akcja przewonienia gazu ziemnego „Jesień 2022”

15 września 2022

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku przeprowadzi w dniach 25-27 października 2022 roku na terenie miast i gmin: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Kosakowo, Puck, Szemud, Wejherowo, Lębork, Łeba, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Suchy Dąb, Cedry Wielkie, Subkowy, Gniew, Starogard Gdański, Pelplin, Żukowo, Kartuzy, Somonino, Chmielno, Sierakowice, Kolbudy, Przodkowo, Trąbki Wielkie, Zblewo i Skarszewy akcję przewonienia gazu ziemnego „Jesień 2022”, która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy  w Gdańsku.

Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazownicy w Gdańsku dodaje, że usuwanie stwierdzonych nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów obiektów.

Źródło: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2022-09-15)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij