Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wizualizacja nowej świetlicy - powiększ

1 mln zł dofinansowania na budowę świetlicy w Przyjaźni!

11 grudnia 2020

Gmina Żukowo otrzymała dofinansowanie w wysokości 1 mln zł na budowę świetlicy w Przyjaźni. Wsparcie pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Nowy budynek będzie miał wysokość 9m, i rzut zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 15 x 25,5m. Obiekt posiadać będzie 2 kondygnacje naziemne – parter oraz poddasze użytkowe.

- Z zadowoleniem przyjąłem informację o przydzieleniu nam tak pokaźnego dofinansowania, choć składaliśmy wnioski na wsparcie 13 zadań z tego źródła – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Nowa świetlica będzie obiektem przeznaczonym przede wszystkim do działalności społecznej, skorzystają z niej m.in. seniorzy, ale też Panie z KGW.

W następnym etapie zmianie ulegnie też zagospodarowanie terenu. Powstanie m.in. nowy zjazd z ul. Łapińskiej, miejsca parkingowe, siłownia zewnętrzna, plac zabaw, elementy małej architektury.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2020-12-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij