Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Zbiórka choinek i styropianu


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Zbiórka choinek i styropianu opakowaniowego po sprzęcie AGD i RTV

Szanowni Mieszkańcy gminy Żukowo, informuję, że choinki świąteczne (naturalne) będą odbierane przez firmy zbierające odpady w terminach odbioru odpadów mokrych.

Natomiast styropian opakowaniowy po sprzęcie AGD,RTV, meblach itp. jest zbierany w terminach zbiórki plastiku (w przypadku zadeklarowania przez mieszkańców selektywnej zbiórki odpadów) lub odpadów suchych (w przypadku zadeklarowania przez mieszkańców nieselektywnej zbiórki odpadów). Ponadto przypominam, że utylizacja odpadów pochodzących z budowy takich jak styropian budowlany po dociepleniu budynków, wata szklana, papa itp. należy do obowiązku firmy zajmującej się robotami budowlanymi na danej nieruchomości. W przypadku wykonywania prac budowlanych i remontowych przez właściciela nieruchomości we własnym zakresie, odpady te powinny być na koszt właściciela przekazane do utylizacji np. do Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku Szadółkach.
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij