Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Sołectwa


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

 

Wykaz Sołectw

Lp.

Sołectwo:

Sołtys:

Adres:

Telefon:

Adres email:

1

Babi Dół

Grażyna Laskowska

Babi Dół 20/1

(58)-685-94-25

-

2

Banino

Wojciech Koza-Zatoński

Banino, ul. Kubusia Puchatka 25

505-879-567

banino@zukowo.pl

3

Borkowo

Bartosz Dagiel

Spacerowa 29

501-644-500

borkowo@zukowo.pl

4

Chwaszczyno

Aleksandra Nosel

Chwaszczyno, ul. Derdowskiego 14

668-692-709

chwaszczyno@zukowo.pl

5 Czaple Katarzyna Cichowicz Czaple 82 730-191-197 czaple@zukowo.pl

6

Glincz

Izabela Małycha

Glincz, ul. Brzozowa 35

606-291-715

glincz@zukowo.pl

7

Leźno

Grzegorz Rek

Leźno, ul. Jarzębinowa 150

601-075-097

lezno@zukowo.pl

8

Łapino Kartuskie

Angelika Szymichowska

Łapino Kartuskie, ul. Modrzewiowa 57

797-447-991

lapino@zukowo.pl

9

Małkowo

Elżbieta Gruba

Małkowo, ul. Pałacowa 58

607-201-302

-

10

Miszewo

Wandtke Bogumiła

Miszewo, ul. Rolnicza 38

531-302-424

-

11

Niestępowo

Emilia Młyńska

Niestępowo
ul. Raduńska 38

721-592-768

niestepowo@zukowo.pl

12

Nowy Świat

Piotr Kurzyński

Nowy Świat
ul. Do Jaru 14

605-328-887

nowyswiat@zukowo.pl

13

Otomino

Mirosław Wilczewski

Otomino 26

668-101-117

otomino@zukowo.pl

14

Pępowo

Katarzyna Wierczyńska

Pępowo
ul. Górna 42

692-150-191

pepowo@zukowo.pl

15

Przyjaźń

Krasowski Krzysztof

Przyjaźń
ul. Przytulna 5

662-534-063

przyjazn@zukowo.pl

16

Rębiechowo

Grzegorz Cywka

Rębiechowo, ul. Przyrodników 4C

792-087-552

rebiechowo@zukowo.pl

17

Rutki

Pruszak Bernadeta

Rutki 17

609-307-538

rutki@zukowo.pl

18

Skrzeszewo

Elżbieta Klinkosz

Skrzeszewo
ul.Gdańska 7

58-681-80-34

-

19

Sulmin

Cendrowska Lidia

Sulmin, ul. Kupców Gdańskich 49

507-709-272

sulmin@zukowo.pl

20

Tuchom

Zbigniew Lidzbarski

Tuchom
ul. Długa 89

58-552-80-40

-

21

Widlino

Dorota Tuskowska

Widlino 26

501-042-373

widlino@zukowo.pl

22

Żukowo

Stanisław Szreder

Żukowo
ul. Gdyńska 127

58-681-74-10

-

 

Pliki do pobrania:

Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Przekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij