Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego

Szanowni Mieszkańcy!

Zgodnie z ustawą z dnia 16 grudnia 2010 r.   o publicznym transporcie zbiorowym, miasta spełniające określone kryteria demograficzne, są zobowiązane do dnia 1 marca 2014 r. do przyjęcia w drodze uchwały planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego (w skrócie - Planu transportowego), obejmującego sieć komunikacyjną, której są organizatorem. Rada Miasta Gdyni zobligowana została więc do uchwalenia Planu transportowego dotyczącego komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni.


Opracowany został dokument pn. „Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla Gdyni oraz miast i gmin objętych porozumieniami komunalnymi na lata 2014-2025", który w dniach od 18 stycznia do 7 lutego 2014 r. poddany zostanie konsultacjom społecznym.

Celem konsultacji jest:

  • zapoznanie mieszkańców z ww. projektem oraz przedstawienie zawartych w nich założeń;
  • zebranie opinii i uwag do ww. dokumentu;
  • rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rozwoju publicznego transportu zbiorowego.

Od 18 stycznia do 7 lutego 2014 r., projekt planu zostanie wyłożony do wglądu w recepcji Obserwatorium Zmian Gdynia Infobox, przy ul. Świętojańskiej 30 w Gdyni. Z dokumentem zaznajomić się będzie można od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, w soboty w godzinach 12-18 i w niedziele w godzinach 12-16.

Dostępny jest także w Biuletynie Informacji Publicznej ZKM w Gdyni w wersji elektronicznej pod adresem:

http://www.gdynia.pl/bip/jednostki/info/4757_91174.html

Uwagi do planu będzie można przekazywać na specjalnie przygotowanym formularzu, do 7 lutego 2014 r., lub przesyłając je mailem na adres:plan.transportowy@zkmgdynia.pl wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne w zakresie planu transportowego".

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-19 10:02:50)
Informację zmodyfikował(a): Administrator Główny (2016-08-17 08:40:37)
Liczba odwiedzin: 3773
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij