Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Informacja dla mieszkańców Gminy Żukowo w zakresie zwierząt bezdomnych


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
 

INFORMACJE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ŻUKOWO W ZAKRESIE ZWIERZĄT BEZDOMNYCH.

Burmistrz Gminy Żukowo informuje że:

  1. zbieraniem, transportem i unieszkodliwianiem zwłok bezdomnych zwierząt (domowe i zwierzęta leśne) na zlecenie Gminy zajmuje się Firma Usługi Transportowe Rybacka Elżbieta, miejscowość Nowy Klincz 43, 83-400 Kościerzyna.

Wszelkie interwencje w tym temacie można zgłaszać w dni robocze bezpośrednio do tut. urzędu pod nr tel. stacjonarny (58) 685 83 62. Po godzinach urzędowania oraz w weekendy pod nr. 667 57 37 07

  1. odławianiem, transportem i zapewnieniem bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Żukowo miejsca w schronisku zajmuje się zgodnie z podpisaną umową z dnia 23.01.2017r. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals, z siedzibą w Bojanie ul. Rzemieślnicza 2. Zwierzętom bezdomnym z terenu naszej gminy jest zapewnione miejsce w Schronisku dla Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa, Dąbrowa Młyn 30, 84-242 Luzino, prowadzone przez ww. Towarzystwo Animals.
  1. Całodobową opiekę weterynaryjną w przypadku zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt, na terenie wyznaczonym administracyjnymi granicami Gminy Żukowo na zlecenie Gminy zapewnia lekarz weterynarii Mirosław Dera działającą pod firmą Gabinet Weterynaryjny „DOMINA" Mirosław Dera przy ul. Pożarnej 7 w Żukowie tel. (58) 681-75-27 lub 603-474-205.
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-19)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij