Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

INFORMACE z WFOŚiGW w sprawie Krajowego Programu "Czyste Powietrze"


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kampania edukacyjna „Zmień złe nawyki na zdrowe praktyki” dofinansowana przez WFOŚiGW w Gdańsku, ma na celu m.in. uświadomienie ludziom szkodliwości oddziaływania niskiej emisji. Kampania ukazuje również proste rozwiązania, dzięki którym znacząco możemy ograniczyć emisję zanieczyszczeń - przyczyniając się tym samym do poprawy jakości atmosfery. Z tego względu zachęcamy Państwa do pobrania spotów edukayjnych ze strony www.wfos.gdansk.pl/wiadomosci/zmien-zle-nawyki-na-zdrowe-praktyki. Można je także obejrzeć online na kanale Fundacji ARMAAG https://www.youtube.com/watch?v=g8f0uWgshRM&feature=youtu.be


„Pomorscy czują klimat!” to kampania edukacyjno-informacyjna Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, mająca na celu podniesienie świadomości ekologicznej zarówno mieszkańców Pomorza, jak i odwiedzających ten region turystów. Aż 93% mieszkańców Pomorza jest dumnych ze swoich najbliższych okolic. Korzystają z piękna otaczającej ich przyrody. Kampania ma uświadomić, że warto wprowadzać w swoim życiu dobre nawyki, z myślą o środowisku.

Bohaterem kampanii jest sympatyczna rodzina Pomorskich, przed którą postawione zostaną nie lada wyzwania. Nauczą się między innymi: jak rozsądnie korzystać z kurczących się na świecie zasobów wody i energii, jak dbać o jakość powietrza. Zrozumieją, że ludzie wytwarzają za dużo odpadów i że odpowiednie postępowanie z odpadami pomaga odzyskać znaczną część surowców. A także, że warto troszczyć się o bioróżnorodność.

Kampania „Pomorscy czują klimat” wraz ze swoimi materiałami edukacyjnymi jest dostępna dla Państwa. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej projektu www.poczujklimat.pl. Już wkrótce będzie również pobrać wszystkie materiały z tej kampanii ze strony Funduszu.

Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-02-16)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij