Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Galeria Pępowo - VW Museum


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Galeria Pępowo jest jedynym w Polsce i największym w Europie wschodniej muzeum Volkswagena. W tym nietypowym muzeum z pewnością znajdzie się coś ciekawego, nie tylko dla koneserów starych aut. Na zwiedzających czeka ponad 35 ciekawych eksponatów (kultowych garbusów, hipisowskich ogórków i innych oryginałów typu Kubelwagen), a także licząca ponad 800 eksponatów kolekcja miniatur aut w skali od 1:64 do 1:18. Częstymi gośćmi Galerii są właściciele starych, niejednokrotnie unikalnych VW, pasjonaci, urodzeni „garbusiarze", ale też turyści.
Galeria Pępowo to idealne miejsce dla turystów chcących wypocząć- pokoje gościnne, zobaczyć coś ciekawego- zwiedzanie obiektu muzeum oraz dla tych, którym atrakcji nigdy za wiele proponuje wczasy z garbusem (więcej informacji na stronie Galerii www.vwmuseum.pl). Oferta noclegowa obejmuje nie tylko pokoje gościnne, ale również pole campingowe i namiotowe. Na terenie Galerii znajduje się serwis, w którym obsługa zadba o samochody, również zabytkowe, jak również wypożyczalnia aut do ślubu.
Galeria Pępowo, jako obiekt noclegowy czynna przez cały rok, muzeum Volkswagena czynne do zwiedzania od 1.05-30.09 w godz. 10.00-18.00, poza sezonem- po uzgodnieniu telefonicznym.
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-25)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij