Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Dotacje do modernizacji źródła energii cieplnej (wymiana pieca węglowego)


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Unieważnienie konkursu „Czyste Powietrze Pomorza”

Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku  unieważnił  konkurs „Czyste Powietrze Pomorza” (edycja 2018), w ramach którego były przyjmowane i rozpatrywane wnioski od mieszkańców gminy Żukowo na dofinasowanie zadania polegającego na modernizacji źródła energii cieplnej.

WFOŚiGW w Gdańsku jako powód unieważnienia konkursu podał, że obecnie zostało podpisane porozumienie pomiędzy 16 WFOŚiGW, z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Bankiem Ochrony Środowiska, którego celem jest  realizacja Krajowego Programu „Czyste  Powietrze”.

Obecnie  WFOŚIGW w Gdańsku informuje, że nowy krajowy program realizowany będzie przez najbliższe 10 lat i obejmował będzie dofinasowanie zadań między innymi wymiany kotłów opalanych węglem  bezpośrednio dla osób fizycznych.

Ponadto Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że wszystkie zainteresowane osoby, które złożyły wniosek w tut. Urzędzie na dofinansowanie wymiany kotłów węglowych, będą mogły wziąć udział w planowanym naborze wniosków przez WFOŚiGW w Gdańska do KRAJOWEGO PROGRAMU „Czyste Powietrze”.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w WFOŚiGW w Gdańsku, ul. Rybaki Górne 8, tel.: (58) 743 18 00, (58) 301 91 92  lub na stronie:

https://wfos.gdansk.pl/konkursy/czyste-powietrze-pomorza-edycja-2018

https://wfos.gdansk.pl/wiadomosci/spotkanie-informacyjne-w-sprawie-realizacji-krajowego-programu-priorytetowego-czyste

Pliki do pobrania:

Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-07-07)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij