Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Umowa na dofinansowanie budowy ul. Siostry Faustyny i ul. Wierzbowej podpisana

17 września 2019

Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich i Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski podpisali umowę na dofinansowanie budowy ul. Siostry Faustyny i ul. Wierzbowej w Żukowie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Wartość zadania to 1 204 500 zł. 602 250 zł to wspomniane dofinansowanie, drugie tyle dokłada ze swojego budżetu Gmina Żukowo.

Łączna długość odcinków to około 330 metrów. Inwestycja będzie realizowana w ramach poprawy połączenia komunikacyjnego i bezpieczeństwa uczestników ruchu w obrębie drogi krajowej nr 20 (ul. Gdyńska).

Umowę na dofinansowanie podpisano w Starostwie Powiatowym w Kartuzach, w obecności parlamentarzystów, radnych powiatu kartuskiego oraz włodarzy samorządów, które uzyskały dofinansowanie w tej edycji Programu.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-09-17)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij