Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Umowa na Otwarte Strefy Aktywności podpisana

19 lipca 2019

Gmina Żukowo podpisała właśnie umowę na realizację dwóch stref aktywności. Powstaną one przy Strefie Kultury w Chwaszczynie oraz przy ul. Krasickiego w Leźnie.

Na realizację każdej ze stref złoży się: budowa elementów siłowni plenerowej, strefy relaksu i placu zabaw, a także zagospodarowanie zieleni i ogrodzenie terenu.

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku. Są skierowane do różnych grup wiekowych i mają sprzyjać integracji społecznej. Skorzystają więc z nich nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli.

Koszt obu Stref to łącznie niemal 350 tys. zł. Zadania realizowane będą przy pomocy dofinansowania w wysokości 100 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach II edycji Programu Otwarte Strefy Aktywności 2019.

Wykonawcą prac jest Weran Sp. z o.o. z Wrocławia. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec września.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-07-19)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij