Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ulica 3 maja już po odbiorze

11 kwietnia 2019

Zakończyły się prace modernizacyjne ul. 3 Maja w Żukowie. Za nami również oficjalny odbiór inwestycji. W ramach zadania wykonano nawierzchnię asfaltową o długości około 200 m, chodnik, wyniesione przejście dla pieszych, oświetlenie drogowe, kanalizację deszczową, małą architekturę, tj. ławki, kosze na śmieci, donice na kwiaty, a także bariery na moście.

Prace wykonała firma MTM. Koszt inwestycji to prawie 1,2 mln zł. Zadanie zrealizowane zostało dzięki znacznemu wsparciu zewnętrznemu. Dofinansowanie otrzymano w ramach realizowanego przez Gminę Żukowo projektu pod nazwą „Rewitalizacja starego centrum Żukowa” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020; dofinansowanie ze środków unijnych wyniosło ponad 6,5 mln zł (na całe zadanie związane w rewitalizacją, w tym także modernizacja Spichlerza i utworzenie przyklasztornej przestrzeni parkowej).


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij