Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Szkoła w Przyjaźni jest EKO

18 lipca 2019

Sukcesem dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni zakończyły się działania związane z podłączeniem budynku do ogrzewania gazowego.

Wiosną odłączono kotły z olejem opałowym. Jest to ważne wydarzenie dla szkoły, ponieważ użytkowanie gazu ziemnego wpłynie na redukcję kosztów związanych z zapotrzebowaniem na energię oraz - co jest bardzo ważne - odciąży środowisko naturalne.  Mamy nadzieję, że również pozwoli zmniejszyć rachunki za ogrzewanie.

Dziękujemy Burmistrzowi Gminy Żukowo Wojciechowi Kankowskiemu, kierownikowi Referatu Inwestycji, Panu Wiesławowi Pałce  oraz wszystkim pracownikom Urzędu Gminy, którzy dołożyli wszelkich starań, by zakończyć pomyślnie tę inwestycję.

Źródło: Szkoła Podstawowa w Przyjaźni


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-07-18 12:58:50)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-07-18 12:58:53)
Liczba odwiedzin: 574
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij