Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Szkoła w Przyjaźni jest EKO

18 lipca 2019

Sukcesem dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni zakończyły się działania związane z podłączeniem budynku do ogrzewania gazowego.

Wiosną odłączono kotły z olejem opałowym. Jest to ważne wydarzenie dla szkoły, ponieważ użytkowanie gazu ziemnego wpłynie na redukcję kosztów związanych z zapotrzebowaniem na energię oraz - co jest bardzo ważne - odciąży środowisko naturalne.  Mamy nadzieję, że również pozwoli zmniejszyć rachunki za ogrzewanie.

Dziękujemy Burmistrzowi Gminy Żukowo Wojciechowi Kankowskiemu, kierownikowi Referatu Inwestycji, Panu Wiesławowi Pałce  oraz wszystkim pracownikom Urzędu Gminy, którzy dołożyli wszelkich starań, by zakończyć pomyślnie tę inwestycję.

Źródło: Szkoła Podstawowa w Przyjaźni


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-07-18)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij