Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Szkoła w Niestępowie wkrótce będzie rozbudowana

23 września 2019

O ok. 455 m. kw. powierzchni użytkowej powiększy się Szkoła Podstawowa w Niestępowie. To efekt podpisanej właśnie umowy między Burmistrzem Gminy Żukowo Wojciechem Kankowskim, a przedstawicielem wykonawcy zadania, firmy Ecozet Sp. z o. o.

Uczniowie i grono pedagogiczne szkoły zyskają trzy sale lekcyjne, salę do ćwiczeń korekcyjnych wyposażoną w maty tatami, część sanitarną oraz magazyn. Budowa nowego skrzydła rozpocznie się wkrótce, a zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2020 roku.

- Dodatkowe sale lekcyjne oraz sala sportowa powiększą możliwości tej placówki – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Staramy się regularnie rozbudowywać nasze szkoły i powiększać ich ofertę przede wszystkim w odpowiedzi na tak dynamiczny wzrost liczby Mieszkańców naszej gminy.

Koszt zadania to ok, 2,68 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.


Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij