Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Komunikat w sprawie oznaczeń budynków

14 maja 2019

Drodzy Mieszkańcy, przypominamy o obowiązku oznaczania swoich nieruchomości zgodnie z adresem. Brak numeru na budynku powoduje liczne komplikacje związane głównie z bezpieczeństwem.

Zlokalizowanie Państwa domu przez jednostki np. straży pożarnej, policji czy służb medycznych jest w takim przypadku znacznie utrudnione, a w niektórych przypadkach każda sekunda może mieć ogromne znaczenie.

Tablicę z nazwą ulicy i nadanym numerem należy umieścić w widocznym miejscu na ścianie frontowej budynku. Obowiązek ten wynika z ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz z Rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji w sprawie ewidencji miejscowości, ulic i adresów.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-05-14)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij