Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów!

13 maja 2019

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu gminy Żukowo; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.
Nabór wniosków trwa od 10 maja do 10 czerwca 2019

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2019.

Do zdobycia do 5000 zł na realizację inicjatyw w obszarach kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego lub wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
Dofinansowanie można przeznaczyć tylko i wyłącznie na realizację projektów na obszarze Gminy Żukowo i/lub na rzecz jej mieszkańców!

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: www.akumulatorspoleczny.pl i Operatora: http://www.fundacjaeds.pl/. Bieżące informacje także na: www.facebook.com/akumulatorspoleczny

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Masz pytania, dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo? Przyjdź na spotkanie informacyjne:

14.05. (wtorek) ŻUKOWO godz. 17:00 Urząd Gminy Żukowo
22.05. (środa) ŻUKOWO godz. 17:00 Urząd Gminy Żukowo

Operator – w powiecie kartuskim Fundacja Edukacji i Działań Społecznych – zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wnioski:

22.05. (środa) ŻUKOWO od godz. 18:00 Urząd Gminy Żukowo
05.06. (środa) KARTUZY w godz. 11:00-17:00 Fundacja Edukacji i Działań Społecznych
     
W razie pytań Operator zachęca do kontaktu! Fundacja EDS, przy ul. Jeziornej 2/33 w Kartuzach, tel. 58 684 05 59, e-mail: cop@fundacjaeds.pl.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-05-13)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij