Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Z myślą o poprawie jakości życia niepełnosprawnych mieszkańców

8 lutego 2019

Gmina Żukowo przystąpiła do projektu „Monitoring działań jednostek administracji rządowej i samorządowej w województwie pomorskim w kontekście realizacji praw osób z niepełnosprawnościami i dostosowania do postanowień Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych” i otrzymała CERTYFIKAT – SAMORZĄD WDRAŻAJĄCY KONWENCJĘ ONZ O PRAWACH OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach  Programu Operacyjnego  Wiedza Edukacja Rozwój (Priorytet: II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz wyłączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych)

Celem projektu było przeprowadzenie monitoringu realizacji praw osób z niepełnosprawnościami i dostosowanie obowiązujących działań do postanowień wynikających z ratyfikacji przez Polskę Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.

Proponowane rozwiązania (rekomendacje) i prowadzone działania  przez Gminę Żukowo mają na celu poprawę jakości życia niepełnosprawnych mieszkańców, zapewnienie dostępności usług i przestrzeni, a także wzmocnienie możliwości korzystania przez osoby z niepełnosprawnościami z praw obywatelskich na takich samych zasadach, jak inni obywatele.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-02-08 09:44:33)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-02-08 09:44:39)
Liczba odwiedzin: 407
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij