Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rozpoczynają się prace przy ul. Tuchomskiej w Baninie. Będzie nowa, tymczasowa organizacja ruchu

13 czerwca 2019

Od  poniedziałku, 17 czerwca rozpoczną się prace budowlane na ul. Tuchomskiej w Baninie. W pierwszej kolejności zdjęte zostaną płyty yomb oraz wbudowana zostanie kanalizacja deszczowa na odcinku od ul. Mazurskiej do ul. Polnej. Po zakończeniu roku szkolnego prace budowlane będą prowadzone etapami już na całej długości przebudowywanego odcinka ulicy, co będzie wiązało się z poważnymi, tymczasowymi utrudnieniami.

Na ul. Tuchomskiej wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wdrożeniu ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną.

- Proszę o wyrozumiałość i - w miarę możliwości - o omijanie placu budowy i korzystanie z objazdów, które będą poprowadzone ulicami Wodnika, Zdrojową, Mazowiecką i Mazurską - apeluje Zastępca Burmistrza Tomasz Szymkowiak.

Prace budowlane, zgodnie z umową, mają zakończyć się do końca września br. Jednak, według deklaracji wykonawcy, przejezdność powinna obowiązywać już na początku września. W efekcie inwestycji powstanie nawierzchnia asfaltowa o długości około 1,2 km wraz z infrastrukturą pomocniczą. Koszt zadania to niemal 1,5 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.


Liczba odwiedzin: 1326
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij