Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Prawie 700 tys. zł dla NGO na zadania z zakresu kultury i sportu

30 stycznia 2019

Gmina Żukowo rozpatrzyła już wszystkie wnioski jakie wpłynęły w związku z ogłoszonymi konkursami na dotacje dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w ramach sportu i kultury.

Łącznie wpłynęło 111 wniosków. 80 z nich zostało rozpatrzonych pozytywnie, co dało łącznie kwotę 698 000 zł.

Na zadania w zakresie „Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” przyznano łącznie: 180 000 zł. Na te dotyczące „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej” przeznaczono 398 000 zł. 100 000 zł powędrowało do organizacji dbających o tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi sportu, a 20 000 zł przeznaczono na zadania w zakresie „Turystyki i Krajoznawstwa”.

Szczegółowe wyniki konkursów znajdują się w załącznikach poniżej. Oficjalne wręczenie certyfikatów poświadczających przyznanie grantów organizacjom odbędzie się 7 lutego o g. 16 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Żukowie.

Pliki do pobrania:


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-01-30)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij