Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Młodzież z Erasmusa rywalizowała w grze terenowej

11 października 2019

Młodzieżowa Rada Gminy w Żukowie zorganizowała grę terenową dla uczniów biorących udział w programie Erasmus+, którego partnerem jest Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie.

W grze wzięło udział ponad 40 uczniów z Polski, Niemiec, Bułgarii, Turcji i Włoch. Motywem przewodnim większości zadań była religia. Były też takie konkurencje, które wymagały sprawności fizycznej i zgrania zespołowego. Gra została przygotowana na bazie, tej zorganizowanej w czerwcu tego roku. Na zakończenie wydarzenia, przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy wręczyli uczestnikom upominki.

Tego dnia młodzież spotkała się również z Burmistrzem Gminy Żukowo Wojciechem Kankowskim w zmodernizowanym spichlerzu. Więcej na temat tego spotkania przeczytać można tutaj:

https://www.zukowo.pl/Uczniowie_z_Erasmusa_odwiedzili_gmine_Zukowo,10,5699


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-10-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij