Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Umowa na przebudowę ulicy Borowieckiej podpisana

16 marzec 2017

15 marca 2017 roku podpisana została umowa na wykonanie przebudowy ulicy Borowieckiej w Baninie. Wykonawcą generalnym jest Firma Budowlano-Drogowa MTM SA z Gdyni.

W ramach prac na odcinku od skrzyżowania z ul. Lotniczą do skrzyżowania z ul. Klonową wykonana zostanie jezdnia asfaltowa o szerokości 6 mb wraz z chodnikami dwustronnymi i ścieżką rowerową z kostki betonowej, nowoczesnym LED-woym oświetleniem drogowym, kanalizacją deszczową, kanałem technologicznym, kanalizacją sanitarną oraz przebudową sieci wodociągowej. Ponadto na odcinku 300 metrów od skrzyżowania z ul. Sosnową w kierunku miejscowości Borowiec zostanie wykonana nawierzchnia asfaltowa o szerokości 5 mb.

Wartość kontraktu opiewa na 1.347.876,58 zł brutto natomiast zakończenie robót budowlanych przewidziane jest do 30 czerwca br. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie wykonanego odcinka ul. Borowieckiej przewidziane jest do dnia 16 sierpnia 2017r. Przekazanie placu budowy planowane jest na przełomie marca i kwietnia, zmiana organizacja ruchu zostanie ogłoszona do końca marca br.


Liczba odwiedzin: 2331
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij