Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Rada Miejska


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Imię i Nazwisko: Funkcja: Miejscowość i kontakt:
Witold Szmidtke Przewodniczący
Rady Miejskiej
Pępowo
tel.: 605 600 851
e-mail: mwszmidtke@go2.pl
Albin Bychowski V-ce Przewodniczący
Rady Miejskiej
Banino
58 681 89 77,
tel.: 535 397 233
e-mail: albin.bychowski@wp.pl
Waldemar Dampc V-ce Przewodniczący
Rady Miejskiej
Borkowo
tel.: 501 077 111
e-mail: waldemar-dampc@wp.pl
Marek Wiśniewski V-ce Przewodniczący
Rady Miejskiej
Otomino
tel.: 502 494 308
Jacek Fopke Radny Chwaszczyno
tel.: 693 714 824
e-mail: jacekfopke@gmail.com
Mirosław Nowak Radny Chwaszczyno
tel.: 600 971 357
e-mail: purolite@wp.pl
Jerzy Formela Radny Żukowo
tel.: 58 681 83 47,
609 682 606
Piotr Kitowski Radny Żukowo
tel.: 690 686 639
e-mail: organistek@vp.pl
Stanisław Szur Radny Żukowo
tel.: 58 681 83 311,
e-mail: 0723 481 367
Brygida Treder Radna Żukowo
Tyberiusz Treder Radny Żukowo
e-mail: t.treder@wp.pl
Jarosław Wójcik Radny Leźno
tel.: 511 604 435
e-mail: wojciklezno15@wp.pl
Tomasz Pellowski Radny Leźno
tel.: 511 686 622
e-mail: t.pellowski@op.pl
Stefan Sikora Radny Przyjaźń
tel.: 58 684 96 31,
609 506 655
Stefan Gruba Radny Małkowo
tel.: 886-689-758
Andrzej Karczewski Radny Łapino
tel.: 503 913 758
e-mail: aejj36@gmail.com
Stanisław Groth Radny Tuchom
tel.: 58 552 80 74,
603 103 483
Paweł Koreń Radny Banino
tel.: 606 752 526
e-mail: pawel.koren@gmail.com
Bogumiła Ropel Radna Rębiechowo
tel.: 609 775 281
e-mail: bogusiaropel@wp.pl
Grzegorz Tokarski Radny Niestępowo
tel.: 684 96 90,
603 448 584
e-mail: grzegorz.tokarski64@wp.pl
Łukasz Słodzinka Radny Skrzeszewo ,
tel.: 505-837-033
e-mail: dexterlog@poczta.onet.pl
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2016-05-18 14:23:54)
Informację zmodyfikował(a): Administrator Główny (2016-12-08 13:16:36)
Liczba odwiedzin: 8245
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij