Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Szansa na sukces - aktywizacja mieszkańców Gminy Żukowo

14 listopad 2017

Gmina Żukowo, w trosce o rozwój i aktywność na rynku pracy mieszkańców z terenu gminy, w partnerstwie z Powiatem Kartuskim uruchomiła program, który wspiera osoby bezrobotne w zdobywaniu kwalifikacji zawodowych, nabyciu praktyki zawodowej, a w efekcie końcowym - pomaga w podjęciu pracy.

Projekt „Aktywizacja społeczno-zawodowa mieszkańców Powiatu Kartuskiego dotkniętych i zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym” skierowany jest do mieszkańców Gminy Żukowo, którzy nie widzą dla siebie miejsca na aktualnym rynku pracy lub wydaje im się, że na skutek braku wykształcenia nie ma dla nich szansy na znalezienie pracy. Głównym założeniem projektu jest pomoc osobom, które z różnych względów przerwały lub nie rozpoczęły pracy zawodowej. Ponad trzydziestu uczestników zakwalifikowanych do projektu, będzie otoczonych profesjonalnym wsparciem.

13 października rozpoczęły się warsztaty rozwoju osobistego z doradcą zawodowym oraz indywidualne konsultacje z ekspertami. Wiedza i umiejętności, jakie zdobędą podczas trwania projektu są niezbędne, aby zaistnieć na rynku pracy.

Wszystkim uczestnikom życzymy wytrwałości w dążeniu do wymarzonego celu, jakim jest podjęcie pracy zawodowej.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-11-14 15:00:15)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2017-11-17 11:09:30)
Liczba odwiedzin: 453
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij