Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Spotkanie z autorką bajek i baśni dla dzieci - panią Wiolettą Piasecką

20 marzec 2017

W Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie odbyło się spotkanie z autorką wielu bajek i baśni – Wiolettą Piasecką.

Na początku pisarka opowiadała licznie zgromadzonym czytelnikom z klas drugich i trzecich o losach wielkiego duńskiego baśniopisarza H.Ch. Andersena. Przeprowadziła zabawny konkurs poprawnej wymowy ”łamańców językowych”. Za pomocą kukiełek (które wykonała wraz ze swą mamą), odegrała inscenizację jednej ze swoich opowieści.  Dzieci brały cały czas czynny udział w spotkaniu. Między innymi mogły poczuć się aktorami i wraz z kukiełkami oraz panią Wiolettą odegrały krótkie przedstawienie. Każdy z uczestników konkursów mógł wylosować przygotowane przez Panią Wiolettę wróżby, które sprawiły im wiele radości. Dzieci mogły też zadawać pani Piaseckiej pytania . Na koniec spotkania chłopcy wykazali się wiedzą, odpowiadając na zagadki z książki pt.: „Zagadki piłkarskie. Drużyna marzeń” .Wszyscy bawili się świetnie, a kolejka po autografy nie miała końca.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-03-20 12:32:01)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2017-03-20 12:36:57)
Liczba odwiedzin: 403
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij