Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Przebudowa ul. Armii Krajowej w Pępowie i Żukowie

18 sierpnia 2017

9 sierpnia 2017 r. Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski podpisał umowę na przebudowę ul. Armii Krajowej w Pępowie i Żukowie.

I etap inwestycji obejmuje budowę zatok autobusowych wraz z dojściami dla pieszych i budową wjazdów w drogi wewnętrzne. Wykonawcą prac budowlanych o wartości 550 tys. złotych jest firma ogólnobudowlana ARAT Krzysztof Makurat ze Staniszewa. W wyniku prac powstaną dwie zatoki autobusowe na pograniczu miejscowości Żukowo i Pępowo. Wykonane zostaną chodniki oraz wybudowane dwa wjazdy w drogi wewnętrzne, a kolidująca infrastruktura zostanie przebudowana.

Roboty budowlane planuje się zrealizować w terminie do końca września 2017 r. Pozwolenie na użytkowanie wykonawca jest zobowiązany uzyskać do połowy listopada 2017 r.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-08-18 12:49:32)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-08-18 12:52:30)
Liczba odwiedzin: 1386
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij