Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ogłoszenie w sprawie odpadów BIO

9 kwietnia 2019

Uprzejmie ponownie przypominamy, że zgodnie z nowym regulaminem utrzymania czystości i porządku w gminie Żukowo obowiązującego od 01 kwietnia 2019r., odpady biodegradowalne i zielone (BIO) będą odbierane w każdej ilości pod warunkiem, że będą zgromadzone w pojemnikach oraz w 1 worku o pojemności  do 120l.

Wprowadzenie takiego zapisu w regulaminie nie ma na względzie ograniczenia ilości odbieranych odpadów BIO, ale ułatwienia obsłudze załadunku. Dotychczas worki były przeładowane, często znajdowała się w nich ziemia i kamienie, co powodowało rozrywanie i rozsypywanie się odpadów.

Ponadto o obowiązku wyposażenia nieruchomości w pojemniki do odpadów BIO mieszkańcy byli informowani w ulotce informacyjnej załączonej do decyzji o wysokości podatku.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-04-09)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij