Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

e-Obywatel Nowe Umiejętności Cyfrowe

2 sierpnia 2018

W połowie czerwca w porozumieniu z Krajową Izbą Gospodarczą, Urząd Gminy w Żukowie rozpoczął szkolenia dla mieszkańców w partnerstwie z Fundacją Edukacyjne Centrum Doskonalenia w ramach projektu pn. e-OBYWATEL NOWE UMIEJĘTNOŚCI CYFROWE  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Przeprowadzone zostały bezpłatne szkolenia w których udział wzięło ponad 200 mieszkańców, pracowników samorządowych oraz kadry pedagogicznej ze szkół z terenu gminy Żukowo.  Zakres szkoleń obejmuje m.in.:

  • praktyczne zastosowanie pakietu Office w pracy,
  • grafika komputerowa z wykorzystaniem dostępnego w sieci oprogramowania,
  • cyfrowy nauczyciel,
  • cyfrowy urzędnik.

- Cieszymy się z dużego zainteresowania szkoleniami. Wysoką jakość  kursów  potwierdzają zadowoleni uczestnicy szkoleń  – mówi Zastępca Burmistrza Sylwia Laskowska-Bobula.

Nadrzędnym celem projektu jest podniesienie poziomu kwalifikacji i umiejętności cyfrowych mieszkańców z terenu gminy Żukowo.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-08-02 15:26:54)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-08-02 15:27:51)
Liczba odwiedzin: 510
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij