Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zuzanna i Jakub na czele

8 stycznia 2019

Zuzanna i Jakub to najczęściej wybierane imiona dla nowonarodzonych dzieci zameldowanych w Gminie Żukowo w 2018 roku. Trend ten w znacznym stopniu pokrywa się z popularność wybieranych imion w całym kraju.

Imię Zuzanna Żukowianie wybierali dla swoich córek w ubiegłym roku 15 razy. Wysoko są również Oliwia (13 razy) i Lena (11). Tuż za podium uplasowały się Julia i Alicja (po 10). Popularnymi imionami dla dziewczynek w Żukowie okazały się również: Amelia (9), Laura (9), Hanna (8) i Helena (7).

Wśród chłopców równych sobie nie miał w ubiegłym roku Jakub (18). Czołową trójkę uzupełnili Antoni i Nikodem (14). Do często nadawanych imion synom w gminie Żukowie zaliczyć trzeba także: Jan (13), Kacper (11), Stanisław (8), Ignacy (8) i Filip (8) .

Zuzanna, Jakub i Antoni okazały się również często wybieranymi imionami w perspektywie całego kraju. Zuzanna była najczęściej wybieranym imieniem dla dziewczynek, wśród chłopców Jakub zajął drugie miejsce, tuż za Antonim.

Wśród urodzonych w ubiegłym roku dzieci zameldowanych w Gminie Żukowo znaleźć możemy też imiona zdecydowanie mniej popularne, takie jak Nadzieja, Ida, Lea, Leo czy Gustaw.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-01-08 13:48:31)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-01-08 13:48:34)
Liczba odwiedzin: 401
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij