Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rekordy Żukowskich lekkoatletów

28 stycznia 2019

Zawodnik Marcin Kowalski i trener Krzysztof Król w styczniu wzięli udział w zgrupowaniu kadry narodowej w Lloret de Mar w Hiszpanii. To kolejne zgrupowanie od listopada (wcześniej Jakuszyce i Wałcz), gdzie ekipa przygotowuje się do sezonu letniego. W międzyczasie wystartuje w kilku zawodach.

Marcin został powołany do reprezentacji Polski już rok temu, natomiast trener w listopadzie. Na sprawdzian formy Żukowskich lekkoatletów nie trzeba było czekać długo. W hali Arena Toruń przy okazji Mityngu Ogólnopolskiego odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego. Dwie pozycje medalowe przypadły właśnie zawodnikom GKS Żukowo.

Srebrny medal wśród juniorów zdobył Marcin Kowalski w biegu na 1500m z rekordem życiowym pod dachem 3:58.69. Na drugim miejscu dobiegła Weronika Mikołajewska w biegu na 2000 metrów U18, z nowym rekordem życiowym 6:59.72.

Gratulujemy!


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-01-28 13:56:37)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-01-30 12:32:03)
Liczba odwiedzin: 506
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij