Narzędzia
Menu lewe
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Informacje dla mieszkańców
- Aktualności
Ósmoklasiści rozpoczęli egzaminy
11 maja 2026
Dziś rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty. Na początek uczniowie mierzą się z językiem polskim. W gminie Żukowo do egzaminów przystępuje około 700 uczniów z 13 szkół podstawowych.
– Przed Wami ważny moment i jedno z pierwszych poważnych wyzwań edukacyjnych. Życzę wszystkim uczniom spokoju, wiary we własne możliwości oraz jak najlepszych wyników. Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że poradzicie sobie doskonale – mówi Mariola Zmudzińska, Burmistrz Gminy Żukowo.
Przed uczniami kolejne dni egzaminacyjnych zmagań. Jutro ósmoklasiści przystąpią do egzaminu z matematyki, natomiast w środę sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności z języka obcego nowożytnego.
Wszystkim uczniom życzymy powodzenia, dobrego nastawienia i jak najlepszych wyników!
Stopka
design by fast4net










