Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Certyfikaty dla NGO wręczone

8 lutego 2019

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy szczegóły dotyczące przyznanych przez Gminę Żukowo grantów dla organizacji pozarządowych. Teraz, przyszedł czas na wręczenie certyfikatów poświadczających przyznane wsparcie.

Certyfikaty przedstawicielom organizacji NGO wręczył Burmistrz Wojciech Kankowski, wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Witoldem Szmidtke oraz radnymi: Marią Byczkowską i Andrzejem Karczewskim, przewodniczącymi Komisji Oświaty i Kultury oraz Komisji Kultury Fizycznej i Sportu.

Wszystkie wnioski opiewały łącznie na ok. 2 mln zł. Ich autorami były nie tylko organizacje NGO z terenu gminy Żukowo, ale też podmioty z Powiatu Kartuskiego, Trójmiasta i innych stron Polski (Wrocław, Zblewo). 

Gmina Żukowa rozdzieliła łącznie 991 tys. zł na 82 zadania z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego, sportu, kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Listę organizacji, wraz z zadaniami i wysokością przyznanego grantu, znaleźć można tutaj:

https://www.zukowo.pl/Prawie_700_tys_zl_dla_NGO_na_zadania_z_zakresu_kultury_i_sportu,10,5332


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-02-08)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do pliku PDF na temat Analiza Porównawcza dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Zamknij