Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zielone światło dla termomodernizacji szkoły w Pępowie

3 grudnia 2018

Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski wraz z przedstawicielem firmy PUH Ekosun Paweł Czupajło z Koszalina podpisali umowę na zaprojektowanie i wykonanie prac budowlanych polegających na kompleksowej modernizacji Szkoły Podstawowej w Pępowie.

Pierwszym etapem prac jest opracowanie przez zwycięzcę przetargu dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej na wykonanie termomodernizacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz uzyskanie wymaganych przepisami uzgodnień. Następnie wykonawca przystąpi do robót termomodernizacji, a także montażu instalacji i urządzeń elektrycznych.

Zakończenie prac przy szkole planowane jest na dzień 30 kwietnia 2019r.

Wartość zadania, w skład którego wchodzi modernizacja czterech szkół (Skrzeszewo, Pępowo, Leźno i Chwaszczyno), wynosi ok. 6,3 mln zł. Z tego ok 2,7 mln zł pochodzi z Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-01-03 14:29:21)
Liczba odwiedzin: 917
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij