Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje

Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Ulica pożarna w Żukowie, po bokach budynki i śnieg - powiększ

Ul. Pożarna w Żukowie będzie tymczasowo niemal całkowicie wyłączona z ruchu

11 stycznia 2021

Budowa Węzła Żukowo na finiszu, przed nami ostatni etap prac – przebudowa ul. Pożarnej w Żukowie. W związku z pracami, przejazd oraz przejście tą drogą będą bardzo utrudnione.

Utrudnienia w ruchu pojawią się na przełomie stycznia i lutego i potrwają około 2 miesiące. Z uwagi na położenie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, droga ta jest niezwykle istotna. Wykonawca będzie dokładał starań, by przejazd ul. Pożarną był przejezdny, z pewnością będą jednak dni, w których droga będzie całkowicie zamknięta (z wyłączeniem przejazdu karetek i awaryjnych sytuacji).

O dokładnym terminie rozpoczęcia prac poinformujemy, gdy tylko będzie on znany. Już teraz sugerujemy, by planując wizytę w SPZOZ (lub innych obiektach przy ul. Pożarnej) w trakcie prac drogowych, kierowcy zostawiali samochody na parkingach i resztę trasy pokonywali pieszo. Staraniem Gminy, przy wjeździe na ul. Pożarną, powstanie tymczasowe miejsce parkingowe.

Dodatkowo, w tej części Żukowa są miejsca, w których można pozostawiać pojazdy, nawet na dłuższy czas, np.:

  • parking przy przystanku PKM koło Szkoły Podstawowej nr 1
  • parking przy Szkole Podstawowej nr 2
  • miejsca parkingowe wzdłuż ul. Armii Krajowej
  • parking przy dworcu Żukowo Wschodnie

Zakres prac przy ul. Pożarnej jest szeroki. Nawierzchnia zmieni się na kostkę, powstanie oświetlenie, przebudowana zostanie infrastruktura podziemna, droga przejdzie też ogólną estetyzację.

Przepraszamy za utrudnienia. Gdy tylko zakończą się prace, przejazd ul. Pożarną będzie zdecydowanie bardziej bezpieczny i komfortowy.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-01-11)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę https://gops.zukowo.pl/Przekierowanie do informacji na temat OSP ŻukowoPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń BezpieczeństwaPolskie Sieci Energetyczne
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij