Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Szkolenie dotyczące wypełniania nowych ofert i sprawozdań z realizacji zadań publicznych

27 listopada 2019

Zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu powiatu kartuskiego na szkolenie dotyczące wypełniania nowych ofert i sprawozdań z realizacji zadań publicznych wprowadzonych rozporządzeniem Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań (Dz. U. poz. 2057). Nowe wzory zmieniają dotychczasowy sposób rozliczania się z wykonania zadania na potwierdzenie osiągnięcia zaplanowanych w ofercie rezultatów. Ważne jest zatem, aby oferta nie tylko odpowiadała na ogłoszone zadanie i jego cel, ale zaplanowane przez organizacje pozarządowe rezultaty były możliwe do osiągnięcia i udokumentowania.

 

Szkolenie odbędzie się 5 grudnia 2019 r. w godz. 11.00-14.00 w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach przy ul. Mściwoja II 20 w Kartuzach. Aby wziąć w nim udział należy przesłać wypełniony i podpisany zamieszczony poniżej formularz na adres: zdrowie@kartuskipowiat.pl lub pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Kartuzach, ul. Dworcowa 1, 83-300 Kartuzy do dnia 3 grudnia 2019 r. Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona, liczy się zatem kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie jednej osoby z organizacji.

Powiat Kartuski

 

Pliki do pobrania:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2019-11-27 11:17:18)
Informację zmodyfikował(a): Wojciech Kruk (2019-11-27 11:26:41)
Liczba odwiedzin: 116
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij