Inwestycje - Szkoła w Chwaszczynie będzie rozbudowana - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Inwestycje


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Szkoła w Chwaszczynie - powiększ

Szkoła w Chwaszczynie będzie rozbudowana

26 lipca 2021

Szkołę w Chwaszczynie czekają duże zmiany. Obiekt znacznie zwiększy swoją powierzchnię. Umowa na sporządzenie dokumentacji projektowej rozbudowy placówki została podpisana w lipcu br.

Koszt wykonania dokumentacji to ok. 70 tys. zł. Zadanie wykona Zakład Projektowania i Usług Budowlanych BENBUD z Grudziądza. Dokumentacja projektowa wraz z pozwoleniem na budowę mają być gotowe w pierwszym kwartale 2022r.

Sama rozbudowa dotyczyć będzie głownie starszej części obiektu. Niewykluczone, że część budynku zostanie zburzona. Szczegóły zadania poznamy, gdy prace koncepcyjne będą na bardziej zaawansowanym etapie.

To kolejny krok w kierunku rozbudowy bazy oświatowej i zwiększania pojemności żukowskich placówek. Przypominamy, że w tym roku otwarto nową szkołę w Tuchomiu, niecały rok temu zakończono rozbudowę szkoły w Niestępowie. Z kolei w szkole w Glinczu w tym roku otwarto nowo zaadaptowane poddasze wielkości 80m kw. Obecnie rozbudowywana jest też szkoła w Pępowie, natomiast w Baninie rozbudowana zostanie stara szkoła przy ul. Lotniczej. W najbliższych planach również budowa budynku na potrzeby edukacji przedszkolnej w Borkowie.


Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2021-07-26)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij